אודות

בואו להכיר אותנו

"אורלב בנייה נבונה" הוקמה בשנת 2015 על ידי יונתן אורלב, קבלן ומהנדס ממוצא ישראלי-פיני אשר רכש את השכלתו באוניברסיטה להנדסה בהלסינקי, פינלנד. טרם חזרתו לארץ ב-2015, הספיק יונתן אורלב לצבור ניסיון של למעלה מעשור, בעבודות קבלנות וניהול-פיקוח פרויקטים שונים ומגוונים בפינלנד.

הקשר לפינלנד קיים גם בשם החברה – מוסר העבודה של העם הפיני, בדגש על עולם הבנייה, מוכר ברחבי העולם ולרוב מוזכר ביחס למצוינות, יוקרה ומסורת רבת שנים של בנייה באיכות הגבוהה ביותר. כך גם ב"אורלב בנייה נבונה" שחרתה על דגלה לפתח את תרבות הבנייה בישראל, לספק את השירות הטוב ביותר בסטנדרט אירופאי ולהציע מוצרים איכותיים המוכרים לקהל הישראלי מהנוף האירופאי, במחיר הוגן.

לצד הפרויקטים ושיתופי הפעולה שלקחנו בהם חלק בפינלנד, אנחנו גאים להוביל את המהפכה הקבלנית גם בישראל, עם עשרות פרויקטים שנבנו מרמת הגולן, דרך השומרון, פרויקטים בדרום הארץ וכמובן בירושלים ובעיר העתיקה, מתוך הרצון לפתח את הארץ.

בנוסף, "אורלב בנייה נבונה" היא המשווק הרשמי של בתי Kontio, המובילים בעולם בבניית בתי עץ, והצוות שלנו מורכב מקבלנים מקומיים שנבחרו בקפידה העובדים לצד בעלי המקצוע המגיעים מרקע פיני. מייסד החברה יונתן אורלב, עבר הכשרה הנדסית בחברת Kontio ואחראי על פרויקטים גדולים בפינלנד ובישראל.

יונתן אורלב, מייסד ובעלים

יונתן אורלב
יונתן אורלב
נולד ב-1986 בירושלים, למשפחה ישראלית-פינית. לאחר שירות צבאי עבר לפינלנד והתנסה בבניית בתים. יונתן מאמין בעבודה דרך הידיים כתהליך למידה, כך שבזמן לימודיו לתואר ראשון, הוא עבד בכל תחומי הבנייה – מהתקנות, דרך ניקוי ארובות, מערכות מיזוג אוויר ועד טיפוס על גגות ועבודות במקומות גבוהים. יונתן סיים בשנת 2011 לימודי תואר בהנדסת ניהול בנייה, מטעם אוניברסיטת מטרופוליה בהלסינקי, והוכשר גם בלימודי ניהול פרויקטים במגזר העסקי ובקורס מפקח בנייה מורשה (רמה 1) בהלסינקי. החוויה של למידה מהשטח בידיים, עיצבה רבות את אישיותו, יכולותיו ותפיסת עולמו. לכן מרכיב חשוב בחזון החברה הוא הכשרת צעירים בישראל בעבודות הבנייה, תוך הקניית כלים וערכים להשתלבות בחברה כבוגרים עובדים ומועילים, ובכך שיפור ענף הבנייה בישראל.

הצוות ושיתוף פעולה

הצוות כולו מורכב מצעירים ישראלים (חלקם עם זהות פינית) אשר בנוסף לעבודה לומדים במקצועות תומכים.

מנהל פרויקט הנדסה

בעבר עבד בדניה סיבוס וניהל בין השאר את פרויקט מגדל הפיקוח בנתב"ג, פרויקטים משרדיים ובניית שכונות מגורים

סוזאנה דניאלה – מעצבת פנים

מעצבת בעלת רקע ישראלי-פיני, המתמחה בעיצוב סקנדינבי השואב את מקורותיו מחד מהעולם הטבעי והנקי, ומאידך מהעולם המודרני והתעשייתי. סוזאנה למדה עיצוב פנים בישראל ומעניקה שירות מעולה בעברית, באנגלית ובפינית.

לתיק העבודות של סוזאנה

לפני תחילת עבודה על כל פרויקט, נבחנים קבלני משנה מומחים בתחומם עימם אנחנו עובדים, לעבודות הרלוונטיות – בין אם מדובר בעבודות עץ, אבן או שימור. עבודה עם צוות גדול ומגוון תורמת להתאמת הקבלן לאופי העבודה ולמחיר המשתלם שאנחנו שמחים להציע.

לצפיה בפרוייקטים

מה הלקוחות שלנו אומרים?